WYKONUJEMY BADANIA SZYBKO I PROFESJONALNIE, PRACUJEMY ROWNIEŻ W SOBOTY!

O mnie

  "Kochamy się w naszych firmach, w naszym wizerunku - niekoniecznie w tym, co jest ważne dla klientów. Zakochajmy się w naszych klientach. To oni są królami naszego biznesu to oni są sponsorami naszych wycieczek, gwarantem naszego stylu życia, decydują o tym czy firma będzie się rozwijała czy wręcz przeciwnie."

zawodowo...

Miło mi powitać Państwa wśród czytelników mojej strony. Jestem absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W trakcie 20-letniej aktywnej pracy zawodowej zdobywałam wiedzę i doświadczenie potrzebne do wykonywania zawodu. Głównie dotyczyła ona psychologii klinicznej, diagnozowania i opiniowania osób dorosłych. Ukończyłam studium podyplomowe dla biegłych sądowych, następnie przez 10 lat byłam biegłym sądowym z zakresu psychologii. W 2001 r. uzyskałam kwalifikacje wymagane do przeprowadzania badań osób posiadających broń. Jestem psychologiem uprawnionym wpisanym do rejestru Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. W 2005 r. ukończyłam Studia Podyplomowe na Uniwesytecie Jagiellońskim uzyskując kwalifikacje w zakresie psychologii transportu. Pracownia Badań Kierowców "Krzysztof", której jestem właścicielem, w 2011 r. została wpisana do rejestru przedsiębiorców uprawnionych do badań kierowców, prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Moją wiedzę i doświadczenie zawodowe pogłębiałam będąc uczestnikiem szkoleń i sesji terapeutycznych Racjonalnej Terapii Zachowania i programu psychoonkologicznego terapii Simontona.

prywatnie...

Jestem szczęśliwym człowiekiem, lubię niekonwencjonalne metody i odważne pomysły, cenię zdrowy rozsądek i dobre praktyki związane z biznesem. Podróżowanie i poznawanie innych kultur jest moją żywą pasją. Uważam, że jeśli życzliwosć jest szczera i nieobłudna to jest niezwyciężona. Możliwość odkrywania świata, a także satysfakcja z realizowania się w życiu zawodowym sprawiają, że swojej pracy nie chciałabym zamienić na żadną inną.

 

Agnieszka Kaczmarska

© 2013 Agnieszka Kaczmarska - All rights reserverd Gabinet Psychologiczny Stargard - All rights reserverd Polityka Prywatności